Про це міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів в ефірі “5 каналу”.
“Я дуже радий, що ця ідея, яка довго пророблялася, була командою Кравцова (в.о.глави правління Укрзалізниці – ред.) реалізована… Це відповідає нашій загальнодержавній стратегії, що потяги пасажирські і вантажні мають йти в Європу. Це відповідає нашій стратегії перетворення Мукачева на хаб Закарпаття, в першу чергу, залізничний. І я вірю, що після модернізації існуючої євроколії, яка доходить до Мукачева, ми зможемо цього року запустити цей потяг, який буде оперуватися Угорською залізницею, і українці зможуть відчути порівняння між українськими і європейськими потягами”, – сказав міністр.
Як повідомляв Укрінформ, Укрзалізниця спільно з залізничною компанією Угорщини планує запустити поїзд “Мукачево – Будапешт”. Попередньо, ціна на квитки становитиме: другий клас – трохи більше 700 гривень, перший клас – близько 1000 грн.
Джерело – https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2454747-potag-mukacevo-budapest-maut-zapustiti-cogoric.html