Altabusinesstravel.com

Кіото відтепер стягує з туристів податок

Від початку жовтня в японському місті Кіото туристи мають сплачувати збір, що поширюється на всіх гостей, які використовують будь-які види платного розміщення. Про це повідомляє NHK.

“У місті Кіото з постояльців готелів почали стягувати податок на проживання для фінансування різних міських проектів. Податок стягується з постояльців усіх готелів, які надають платне житло, зокрема готелів в японському стилі й приватних квартир”, – йдеться в повідомленні.

Гостям доведеться сплатити на 200 єн більше за готельні номери вартістю нижче 20 000 єн за ніч. Податок на номери вартістю від 20 000 єн до 49 999 єн становитиме 500 єн, а податок з більш дорогих номерів – 1000 єн.

Міська влада очікує отримати 4 мільярди 600 мільйонів єн річного доходу. Вона планує використовувати ці кошти для вирішення проблеми автомобільних заторів у туристичних місцях, а також для будівництва та підтримки громадських туалетів і збереження історичних пейзажів.

У Токіо і Осаці мандрівники вже платять туристичний податок, але тільки якщо вартість їх номерів перевищує 90 доларів на добу.

Нагадаємо, що раніше було остаточно схвалено закон владою Японії про запровадження податку на виїзд туристів. Починаючи з 7 січня 2019 року всі мандрівники, які залишають Японію на літаку або кораблі, матимуть сплатити податок розміром 1000 єн (близько 9 доларів). Нововведення призначене для створення необхідної інфраструктури та поліпшення якості й асортименту послуг із метою забезпечення комфортного перебування великої кількості туристів, яку очікують під час Олімпійських та Паралімпійських ігор-2020, а також у подальші роки. Відповідно до ухваленого закону, від сплати податку звільняються діти до двох років і транзитні пасажири, які залишають Японію впродовж 24 годин із моменту прибуття.

Джерело – https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2559575-turisti-platitimut-podatok-se-na-odnomu-portugalskomu-kurorti.html