Укрзалізниця збільшує періодичність курсування швидкісного поїзда Інтерсіті № 740 Київ — Кривий Ріг. З 23 січня цього року поїзд курсуватиме щоденно замість через день.
Швидкісний поїзд Інтерсіті № 740 відправляється з Києва о 17:22 та прибуває до Кривого Рогу о 23:09. У зворотному напрямку з Кривого Рогу поїзд вирушає 06:15 та прибуває до Києва о 11:53.
Ці зміни дозволять значно покращити сполучення потужного промислового центру зі столицею. Більше того, поїзд забезпечуватиме зручну пересадку в Києві на внутрішні та міжнародні маршрути.
Квитки вже доступні у продажу.
Джерело – https://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/509136/