Кабінет міністрів з 15 червня відкриває пункти пропуску в міжнародних аеропортах України. Відповідне рішення уряд ухвалив на сьогоднішньому позачерговому засіданні. Згідно з документом, з 15 червня відкриються пункти пропуску та пункти контролю для обслуговування рейсів міжнародного авіасполучення. Крім того, сьогодні Кабмін затвердив нові критерії перетину кордону іноземцями.
Як повідомив у Facebook міністр інфраструктури Владислав Криклій, з 15 червня українці можуть подорожувати до Албанії та США – без обмежень на кордоні, Великобританії – з дотриманням карантину 14 днів, Туреччини – без обмежень на кордоні та з тестуванням по прибуттю, а з 27 червня – до Тунісу (з тестуванням по прибуттю). За його словами, після покращення епідемічної ситуації в Україні розглянуть можливість відкриття з 1 липня авіасполучення з Кіпром, Чорногорією, Грузією та Грецією. “Сьогодні уряд своїм рішенням відкрив пункти пропуску в аеропортах України та дозволив в’їзд для низки іноземців, які не є громадянами країн зі значним поширенням COVID-19 і не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів. Ці зміни дадуть змогу відновити роботу підприємств авіаційного транспорту і налагодити міжнародне повітряне сполучення”, – додав Криклій.
Джерело- https://www.unian.ua/
Фото- REUTERS