В Малайзії введуть ” туристичний податок”. Гроші з туристів почнуть збирати з 1 серпня 2017 року. Сума податку буде залежати від кількості «зірок» готелю, в якій зупиниться гість, пише 34travel.
За добу в 5-зірковому готелі потрібно буде заплатити 20 рингіт (4,6 долара) з людини, в 4-зірковому – 10 рингіт (2,3 долара), в 3-зірковому і нижче – 5 рингіт (1,2 долара) . У готелях без зірок плата складе 2,5 ринггіта (0,6 долара).
Цікаво те, що податок за зупинку в готелі повинні будуть платити не тільки іноземні туристи, а й громадяни Малайзії. Оплата буде відбуватися при виселенні.
Влада обіцяє, що зібрані кошти підуть на розвиток індустрії туризму, в тому числі на поліпшення туристичних об’єктів.
джерело – http://svitua.com.ua