Незабаром пасажири, які вилітають з міжнародного аеропорту Пунта-Кани у Домініканській Республіці, зможуть чекати на свій рейс у басейні, розташованому лише у декількох кроках від злітно-посадкової смуги.
Як пише The Telegraph, відкритий басейн стане однією з багатьох розкішних зручностей, які запропонує нова, третя VIP-зала, спроектована домініканським архітектором Антоніо Сегундо Імбертом.
На цей момент у терміналах A і B аеропорту вже діють зони відпочинку класу люкс. Відкриті вони лише для певного кола пасажирів.
За попередніми даними, басейн відкриють вже у грудні поточного року. Вартість доступу до нової лаунж-зони поки не відома.
Джерело – https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2300822-u-puntakani-posadku-na-rejs-zaproponuut-pocekati-v-basejni.html