Збір, розмір якого складе від 25 до 35 новозеландських доларів (близько 17-24 доларів США) почнуть стягувати з середини 2019 року, пише The Guardian. Сплачувати його доведеться більшості іноземців, які бажають відвідати країну. Від податку звільнятимуться лише австралійці та жителі більшості країн Форуму тихоокеанських островів.
Крім того, з листопада 2018 року підвищується вартість візи до країни.
За оцінками місцевої влади, в перший рік стягування нового податку до скарбниці держави надійде близько 80 млн новозеландських доларів – ці кошти планують спрямувати на розвиток туристичної галузі та природоохоронні заходи.
Іноземний турпотік до Нової Зеландії, населення якої становить 4,7 млн осіб, з квітня 2017 до квітня 2018 року склав 3,8 млн. За останні три роки він зріс майже на третину. Здебільшого до Нової Зеландії їдуть туристи з Австралії – щорічно до 1,5 млн осіб.
Джерело – https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2483117-mandrivka-do-novoi-zelandii-zdorozcae.html