Президент України Петро Порошенко в ході офіційного візиту до Турецької Республіки взяв участь у церемонії відкриття Консульства України в Анталії.
«Я дуже радий сьогодні бути тут, бо я перший Президент України, який приїжджає в Анталію з нагоди такої видатної події – відкриття українського Консульства в Анталії. Подивіться яке воно сучасне і красиве. Це є символом того, що для Української держави – це є одним із перших пріоритетів», – наголосив Петро Порошенко.
Глава держави зазначив, що Туреччину щороку відвідує понад 1,3 млн українців, з них понад 800 тисяч приїжджають саме в Анталію. Він також зауважив, що місцева громада українців складає понад 35 тисяч. Глава держави особливо підкреслив: «Кожен українець, який приїжджає до Туреччини, Анталії, має відчувати турботу держави». Президент наголосив на важливості відкриття Консульства, оскільки в Анталію приїжджають не лише туристи на відпочинок, тут також відбувається велика кількість міжнародних самітів і українські дипломати матимуть можливість брати активну участь у таких заходах.
Нагадаємо, що нині громадяни України та Туреччини можуть вільно подорожувати з ID-картками до обох країн.
Джерело – https://turkey.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/68340-kozhen-ukrajinecy-jakij-prijizhdzhaje-do-turechchini-chi-prozhivaje-tut-maje-vidchuvati-turbotu-derzhavi–prezident-na-vidkritti-konsulystva-ukrajini-v-antaliji