“В МЗС підписано Протокол про внесення змін до Угоди між урядом України та урядом Аргентинської Республіки про скасування віз, яким передбачається взаємне збільшення строку безвізового перебування громадян України та Аргентини удвічі (з 90 днів протягом року до 90 днів протягом 180 днів)”, – йдеться в повідомленні.
Як повідомлялося, Україна і Аргентина у квітні 2011 року підписали угоду про скасування віз на поїздки до 90 днів. У липні цього року Кабмін схвалив розпорядження про підписання протоколу між урядами України та Аргентини про внесення змін до угоди про скасування віз, яким передбачено збільшення терміну перебування без віз на територіях держав.
Джерело – https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2822897-ukraina-ta-argentina-rozsirili-bezviz-180-dniv-zamist-90.html