Уряд Іспанії вирішив скасувати з 1 липня обов’язковий карантин для туристів. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на El Pais. Прем’єр Іспанії Педро Санчес в суботу оголосив, що іноземні туристи зможуть подорожувати в Іспанію з липня.
Таким чином, визначені терміни перезапуску туризму в Іспанії та скасована одна з величезних перепон для продажу туристичних послуг, оскільки обов’язковий карантин був визначальним фактором при виборі того або іншого напряму. Міністр промисловості, торгівлі та туризму Рейес Марото запевнила, що в’їзд туристів в Іспанію буде дозволений в липні. Тепер можна сказати, що це трапиться на початку, а не в середині місяця. Марото закликала міжнародних мандрівників, особливо французів і німців, провести відпустку в Іспанії.
Іспанія опинилася в числі найбільш постраждалих в результаті коронавірусу країн Європи. З початку пандемії там заразилися понад 230 тисяч осіб. Однак в останні тижні там фіксується позитивна динаміка щодо кількості нових випадків зараження COVID-19, що дозволило почати поступове ослаблення жорстких карантинних обмежень. Втім, в країні досить обережно підходять до відновлення туристичної діяльності, особливо в частині допуску іноземних відпочиваючих. Так, раніше повідомлялося, що іспанські курорти цього літа можуть не відкритися для іноземців.
Джерело – https://www.eurointegration.com.ua
Фото- au_uhoo / Shutterstock