Вночі 16 червня аеропорт “Київ” ім. Сікорського відновив обслуговування міжнародних рейсів. Перший літак з Мінська авіакомпанії Belavia приземлився о 23:27, 16 червня. О 5:51 ранку вилетів у зворотньому напрямку до Мінська.
Авіакомпанія WizzAir 17 червня о 06:40 здійснила рейс в німецький Дортмунд та о 10:20 до Будапешта.
На сьогодні вже виконано рейси до Мінська та Дортмунда, о 10:15 вилетів рейс до Будапешту, триває реєстрація на рейси до Гамбурга і Лутона. Заплановані на сьогодні рейси до німецього Меммінгена, Таллінна, Мінська, Лейпцига, Кельна, Запоріжжя та Копенгагена.
Будь ласка, уважно стежте за розкладом рейсів і уточнюйте інформацію у представників авіакомпаній.
Джерело – https://iev.aero/press-centre/news/383