У середу, 15 липня, у Львові відновлять роботу готелі та хостели. Таке рішення ухвалила міська комісія ТЕБ та НС на засіданні 14 липня, повідомляє Zaxid.net. Також, з 15 липня у Львові відновлять роботу інклюзивно-ресурсні центри. Крім того, з 17 липня, за умови дотримання карантинних обмежень, зможуть працювати дитсадки. Зокрема, повинен здійснюватися температурний скринінг працівників; не повинно бути багаторазових рушників; працівники зобов’язані дезінфікувати поверхні. При цьому під забороною залишається робота театрів і кінотеатрів, а також у Львові заборонені заходи за участю понад 10 осіб. Нагадаємо, тиждень тому міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що захворюваність на коронавірус йде на спад. Відтак, у місті готуються до відкриття кінотеатрів, дитсадків, спортивних клубів.
фото ua.depositphotos.com
Джерело – https://www.unian.ua