«Аеропорт«Бориспіль» продовжує поетапну розбудову комплексу своїх послуг. 23 травня відбулось урочисте відкриття багаторівневого паркінгу біля терміналу D. Початок роботи важливого об’єкту відсвяткували разом з пасажирами, гостями міста, автомобілістами та усіма охочими, в рамках музичного фестивалю та автошоу – KBPAEROPARTY.
«Роботу команди однодумців завжди визначає результат. Для нас було принципово забезпечити пасажирів сучасним паркувальним сервісом. Не зупиняємося на досягнутому – це запуск тільки першої черги і попереду багато роботи», – зазначає заступник генерального директора з комерційної діяльності та стратегічного розвитку Георгій Юрійович Зубко.
Джерело – https://kbp.aero/news/