Всі туристи, які прибувають в країну після 15 червня, тепер будуть отримувати безкоштовну SIM-карту від Tcell терміном дії 10 днів без реєстрації. Такої угоди досягли туристична міліція при екологічній міліції МВС Таджикистану і телекомунікаційний оператор Tcell.
SIM-карти будуть видавати всім повнолітнім туристам у відділі туристичної міліції в Міжнародному аеропорту Душанбе і на всіх прикордонних пунктах, а також можна звернутися в офіс відділення туристичної міліції, щоб ті посприяли в отриманні туристичної SIM-карти.
Також, туристи можуть відправити свою заявку про отримання SIM-карти у відділенні туристичної міліції до свого прибуття в країну через місцеві туристичні компанії. На балансі кожної карти буде 100 хвилин безкоштовного часу на телефонні дзвінки і 100 мегабайт інтернету, які можна буде використовувати 10 днів.
Також абсолютно безкоштовно власники таких туристичних карт зможуть дзвонити на телефон туристичної міліції Таджикістану. Оператори call-центру будуть надавати необхідну інформацію туристам на декількох іноземних мовах: російській, англійській, китайській та ін. Крім того, власники туристичних SIM-карт будуть підключені до СМС-оповіщення – про великі культурні заходи або форс-мажорні обставини, стихійні лиха на території країни та ін.
Щоб отримати туристичну SIM-карту, іноземним громадянам потрібно буде пред’явити закордонний паспорт і електронну візу (якщо SIM-карта запитується завчасно).
Джерело – https://news.tj/ru/news/tajikistan/society/20190618/turistam-v-tadzhikistane-budut-razdavat-besplatnie-sim-karti