Altabusinesstravel.com

Новий термінал аеропорту «Одеса» почав обслуговувати рейси на виліт

З 19 липня 2019 року новий термінал міжнародного аеропорту «Одеса» почав обслуговувати рейси на виліт. Як повідомили УНІАН у прес-службі аеропорту, першими новим залом вильоту скористалися пасажири авіакомпанії «Мотор Січ» – о 17:50 вони вирушили до Києва рейсом № M9251. Як зазначив директор аеропорту Павло Прусак, перенесення обслуговування рейсів «на виліт» повністю завершиться протягом літа. Зокрема, до кінця року до нового терміналу будуть перенесені всі внутрішні рейси, потім – міжнародні. Реєстраційна зона розташована на першому поверсі терміналу, пункти контролю авіаційної безпеки, паспортного і митного контролю – на третьому поверсі. У прес-службі додали, що загальна площа будівлі нового терміналу становить 29 тис. кв. м. Термінал зможе обслуговувати 1 тис. пасажирів на годину і близько 3 млн пасажирів на рік.
Як повідомляв УНІАН, у червні 2012 року ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» (підприємство створено влітку 2011 року двома структурами – комунальним підприємством «Міжнародний аеропорт «Одеса» і ТОВ Odessa Airport Development) розпочало будівництво нового пасажирського терміналу. Тоді заявлялося, що будівництво завершиться в 2014 році, потім неодноразово називалися нові дати відкриття терміналу. Генеральним проектувальником 4-поверхового аерокомплексу є іспанська компанія INECO. Генеральним субпідрядником – державний науково-дослідний проектний інститут цивільної авіації «Украеропроект». Ескізний проект і архітектурну ідею розробила одеська дизайнерська студія «Бельетаж». У квітні 2017 року новий термінал почав прийом внутрішніх рейсів. Довідка УНІАН. Міжнародний аеропорт «Одеса» належить до групи найбільших аеропортів України і пов’язаний повітряними лініями з багатьма містами України, СНД, а також країнами Західної Європи, Азії та Африки.
Джерело – https://www.unian.ua/tourism/news/10622943-noviy-terminal-aeroportu-odesa-pochav-obslugovuvati-reysi-na-vilit.html